top of page

 התפתחות לעסקים

שיווק והתארגנות לתקופת ההסגר

90587885_10163724265355019_1249668413203

היי, אני מרדכי, בן 37.

אני איש שיווק דיגיטל ויזם סדרתי. 

מאז 2008, מתי שהתפטרתי מהעבודה האחרונה שהייתה לי כשכיר הקמתי, ניהלתי, שיווקתי, מיתגתי, עיצבתי, סגרתי וחקרתי עסקים מכל הסוגים.

בניתי מערכים של אירועים גדולים, והנעתי אלפי אנשים למיזמים שונים.

למדתי הרבה על שיווק, על רשתות חברתיות, ולמדתי, הרבה לבד, איך לגדל עסק מאפס.

ב2015, אחרי שאחד העסקים שלי ספג הפסד, פניתי לדבר שלא עשיתי מעולם - פניתי להציע שירות. 

לקחתי את כל הידע שצברתי בשיווק של העסקים של עצמי, והצעתי אותם ללקוח הראשון שלי. דבר הוביל לדבר, ומצאתי את עצמי איש שיווק במשרה מלאה. 

כיום, משרד השיווק שבבעלותי מחזיק תיקי לקוחות ב3 יבשות, ומנהל קמפיינים במעל ל300,000₪ בשנה.

במצב הנוכחי, שבעלי העסקים בישראל נמצאים בבתים וצריכים להתאים את עצמם לסגר ממושך, אני מציע לעזור עם השירותים הבאים:

מתיחת פניםשלחו לי לינק לדף הפייסבוק, דף הנחיתה או האתר (לינק אחד בפעם) לקבלת דו"ח מעמיק על ההיבטים השיווקיים שלהם. 

עלות: 50₪

  מציאת כיווןספרו לי על העסק, על המוצר, על השירות, וביחד נייצר רשימת משימות ושיעורי בית שיעזרו להתאים אתכם לכל מה שקורה. אפשר אחר כך להתייעץ בוואטסאפ, אם אוכל להמשיך לכוון אעשה זאת באהבה. שיחה של שעה

עלות: 150₪

  קפיצה למיםשיעור וירטואלי בקידום ממומן - הורדתי מחיר לזמן הקרוב שיעור פרטי, על בניה וניטור של קמפיינים בפייסבוק ובאינסטגרם. עלות לשיעור של שעה.

עלות: 150₪

צלילה לעומקתלוי בהרשמה. קורס שיווק דיגיטלי מוגבל ל5 אנשים ואנשות בפעם. ניפגש בזום, שעתיים בשבוע, פעם בשבוע, למשך 5 שבועות ונלמד את יסודות המכירה והשיווק. 

עלות: 1840₪

עדויות

גיא זנדמן

מוסיקאי

מרדכי הסיר בשבילי הרבה ערפל ודעות קדומות סביב עולם השיווק. עולם שנהג לעורר בי המון התנגדות, המנעות ובלבול. הפרספקטיבה הרחבה שהוא נותן, לצד הניסיון הרב, הכלים והיחס הנעים הופכים את המילה האסורה הזאת "שיווק" למשחק שכיף לשחק. משחק שהוא הכלי שלנו להוציא את היצירות שלנו לעולם, הגשר ביני לבין הקהל שאני רוצה להגיע אליו. כי זה לא משנה כמה מוכשר אתה, אם אין מי שישמע אותך

אליס סיטאר

מטפלת

השיעורים שעשיתי עם מדרכי פתחו בפני שערים לעולמות הפרסום בדיגיטל ולמימוש בר קיימא של העסק שלי 

לפני שהתחלתי לעבוד עם מרדכי, כל יום מחדש חשבתי וטרחתי על להביא לקוחות אליי... והעסק שלי חווה הרבה תנודות. לא הייתי בטוחה שאוכל להתפרנס ותמיד היו לי חששות האם אצליח להביא את הלקוחות הבאים.

מאז שהפרסומות שלי רצות בפייסבוק ובגוגל, אני מחליטה בדיוק כמה פניות לקבל כל יום ואני יכולה לבחור את הלקוחות שאני הכי רוצה לעבוד איתם. העסק שלי מתקיים בתחושה של שפע ורווחה.

יובל כץ

מטפל ואיש שיווק

עשיתי עם מרדכי הדרכות בשיווק פייסבוק במשך כמה חודשים, בזמן הזה הוא תרם לי המון מתוך הידע שלו ועזר לי להתקדם מלא בתחום. הידע והמקצועיות שלו עוברים בכל רגע שהוא מדריך. מה שקיבלתי בהדרכות האלו שווה זהב ותרם המון להתקדמות המקצועית שלי גם עם לקוחות וגם בפרוייקטים אישיים שאני משווק. אין ספק שמה שלמדתי עם מרדכי היה לוקח לי חודשים ללמוד לבד, מה שהופך את העסק הזה ליותר ממשתלם. ממליץ לכל אחד ללמוד עם מרדכי ולהרים את השיווק פייסבוק שלו לשמים. :)

יגאל טרטקובסקי

דיג'יי ומפיק אירועים

לקחתי אצל מרדכי שיעורים פרטיים על שיווק בפייסבוק ורק רוצה להגיד שבתחום הזה נדיר למצוא שילוב כזה בין מקצוענות אמיתית, יכולת ללמד ובנאדם ערכי שבאמת אכפת לו ורוצה לקדם דברים טובים בעולם. 
מאמין שכל מי שיילך לקורס הזה ייתרם ממנו רבות גם כמפרסם וגם כבעל עסק

bottom of page